Lai labāk saprastu, kas ir OpenCart, un kādiem nolūkiem to izmanto, esam apkopojuši svarīgāko informāciju šajā rakstā.


Kas ir OpenCart?

OpenCart ir interneta veikala vai kataloga pārvaldības sistēma, un viena no populārākajām e-komercijas platformām. Tā ir balstīta uz PHP un var izmantot MySQL datubāzi. 


Kāpēc izvēlēties OpenCart?

OpenCart ir gatavs risinājums maziem un vidējiem uzņēmējiem, lai minimālā konfigurācijā ātri izveidotu interneta veikalu, un uzsāktu savu darbību 1-2 dienu laikā. OpenCart ir viegli lietot, tas piedāvā gatavus risinājumus un modernas lapas tēmas.


OpenCart galvenās priekšrocības: 

1. Bezmaksas e-komercijas platforma.

2. Milzīgs kopienas atbalsts - izstrādātāji un interneta veikala lietotāji var saņemt atbalstu un padomus OpenCart kopienā.

3. Draudzīgs ne tikai lietotājiem, bet arī izstrādātājiem.

4. Teicams lapas ielādes ātrums pat pie liela preču skaita.

5. Viegli var iekļaut vairākas valodas, maksāšanas veidus, valūtas un nodokļu likmes, kas uzreiz paplašina pārdošanas iespējas.

6. Vienā sistēmā var apvienot vairākas interneta vietnes (multistore).7. Pieejami dažādi pārskati un interneta veikala darbības rādītāji - apmeklētāju skaits, kopējais pasūtījumu skaits, pārdotie produkti, nepabeigtie pasūtījumi u.c.

8. Lietotāju pārvaldība - dažādu lomu un atļauju piešķiršana cilvēkiem, kas pie Tevis strādā, un palīdz uzturēt Tavu interneta veikalu.

9. Produktu raksturlielumu ievade, attēlošana un filtrēšana (garums, izmērs, krāsa u.c.), kā arī neierobežots preču kategoriju skaits.10. Nebeidzami daudz gatavu dizainu (tēmas) un spraudņu visa veida biznesiem un industrijām (vairāk kā 13 000!), un pats labākais ir tas, ka, ja kaut ko nevar atrast, tad to var kāds pieteikties izdarīt OpenCart kopienā .

11. Salīdzinoši zemas izstrādes izmaksas.

12. Attīstīts un uzlabots sākot no 2005. gada.

 

Šie ir vieni no mūsu galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs izvēlamies strādāt ar OpenCart platformu, un specializējamies tajā. Vai vēlies izveidot savu interneta veikalu?  


Abonē mūsu jaunumus un uzzini par jaunākajiem piedāvājumiem un bloga ierakstiem pirmais!