Menu
Menu
Jūsu grozs

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (tostarp drošību, pārvaldību un pieejamību).

Mājas lapas izstrāde – uzņēmumiem un fiziskām personām.

Mājas lapa ir kā Tava uzņēmama vizītkarte, tāpēc tās kopējam izskatam un struktūrai ir jāpievērš liela uzmanība. Mājas lapai ir jāspēj piesaistīt jaunus klientus ar savu vizuālo izskatu un saturu, bet ne tikai. Tā ir vieta, kur esošie un jaunie klienti uzzina par Tava uzņēmuma darbību, piedāvātajiem pakalpojumiem, jaunumiem, vērtībām, aktuālākajiem piedāvājumiem un daudz ko citu. Kādu sajūtu Tu vēlaties dot cilvēkiem, kas apmeklē Tavu mājas lapu? Kādu stāstu Tu vēlaties izstāstīt? Sazinieties ar mums, mēs Tev to palīdzēsim izdarīt!

Mājas lapas izstrādes uzdevumi

  • mājas lapas dizaina (lapas kopēja izskata) izvēle
  • gatava teksta un attēlu ievietošana mājas lapā*
  • seo optimizētas vietnes satura izveide
  • logo izveide (ja nepieciešams)
  • krāsu gammas izvēle
  • automatizācijas un produktivitātes paplašinājumu izvēle (Facebook intergrācija, automātiska pdf rēķinu saņemšana, cenu ievadīšanas palīgs (ar PVN) utt.)
  • SSL sertifikāts


*Trūkst iedvesma vai idejas? Neraizējies! Sazinies ar mums - varam vienoties par piemērotu attēlu un tekstu radīšanu tieši Tavai mājas lapai.

Piedāvājam mājas lapu izstrādi sākot ar 150 EUR - par vienkāršu mājas lapas izveidi vienā valodā.
Pēc mājas lapas izveides, mēs varam Tev palīdzēt arī ar mājas lapas uzturēšanu (t.sk. hostingu), ar šo pakalpojumu, un kāpēc tas ir nepieciešams, Tu vari iepazīties šeit: mājas lapu uzturēšana.

Kas ir SSL sertifikāts?

SSL (Secure Socets Layer) ir digitāls sertifikāts, kas apliecina mājas lapas vietnes vai interneta veikala identitāti, un nodrošina šifrētu savienojumu starp mājas lapas serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu.

Kāpēc ir nepieciešams SSL sertifikāts?

SSL sertifikāts nodrošina lietotāju datu drošību un pārbauda mājas lapas īpašumtiesības, lai neveidotos krāpnieciski gadījumi. Ar SSL sertifikātu lietotājs var droši apmeklē Tavu mājas lapu vai interneta veikalu, it īpaši, kad iet runa par pirkumu veikšanu tiešsaistē un kartes datu ievadīšanu.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.