Menu
Menu
Jūsu grozs

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (tostarp drošību, pārvaldību un pieejamību).

Noteikumi

Maksas paplašinājumu (modifikāciju, moduļu) izmantošanas noteikumi.

Nopērkot kādu no Partneris.lv maksas paplašinājumiem, jūs nopērkat šī paplašinājuma lietošanas tiesības (licenci), kas ir derīgas vienai personai (juridiskai vai fiziskai).

  • Ja jums vai jūsu uzņēmumam personīgi un tieši pieder OpenCart interneta vietne, jūs varat koplietot vienu licenci visos savos uz OpenCart interneta veikalos
  • Ja jūs sniedzat pakalpojumu citas personas interneta vietnei - jums ir jāiegādājas atsevišķa licence katram no jūsu klientiem.

Piemēram, jūs veicat saimniecisko darbību interneta vietņu izstrādes vai uzturēšanas jomā un jūs ir nolīdzis kāds uzņēmums, jums nav tiesību koplietot licenzi vairākiem uzņēmumiem - katram ir jāiegādājas sava.

  • Maksas moduļus nav atļauts izplatīt jebkādā veidā (piemēram pārdot tālāk). Partneris.lv patur visas tiesības uz šiem paplašinājumiem.

Paplašinājumu jauninājumi

Mēs cenšamies atjaunināt savus moduļus katrai jaunai OpenCart versijai (laidienam). Maksas moduļu īpašniekiem jauninājumi ir bez maksas visām OpenCart versijām, kuras ir ar tiem pašiem pirmajiem diviem cipariem. Piemēram pāreja no 1.5.0. uz 1.5.1. ir bez maksas. Taču, ja OpenCart versijas izmaiņas ir saistītas ar nepieciešamību paplašinājuma pilnībā pārstrādāt, tad Partneris.lv patur tiesības prasīt maksu par jauninājuma iegādi.

Tehniskais atbalsts

Tehniskais atbalsts paplašinājumiem tiek nodrošināts 1 gadu no pirkuma brīža. Pēc tehniskā atbalsta termiņa izbeigšanās paplašinājumu vairs nebūs iespējams lejuplādēt, tāpēc laicīgi iesakām to izdarīt. Nopirkto paplašinājumu faili ir pieejami Jūsu lietotāja profilā, zem sadaļas “Manas lejupielādes”.

Atteikumi

Šī ir atvērtā koda programmatūra un atteikumi netiek pieņemti. Naudu par pirkumu nevaram atgriezt.