Menu
Menu
Jūsu grozs

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (tostarp drošību, pārvaldību un pieejamību).

Gatavu OpenCart spraudņu jeb paplašinājumu veikals

Gatavu OpenCart spraudņu jeb paplašinājumu veikals
Mēs piedāvājam augstas kvalitātes moduļus, kas ir īpaši piemēroti Latvijas tirgum. Mēs esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā latviešu valodas pakotnes un paplašinājumus jaunākajām OpenCart versijām (sākot ar 3. versiju)!

Šeit vari iegādāties Partnera izstrādātos OpenCart interneta veikala latviskojumus (latviešu valodas pakotne), moduļus un modifikācijas. Visi moduļi, kas šeit ir atrodami, ir ar latviešu valodas atbalstu.

Mēs nodrošinam, ka mūsu moduļi jeb spraudņi ir saderīgi ar jaunākajām OpenCart versijām! Tāpat arī mēs piedāvājam atjaunot Tavas mājas lapas vai intereneta veikala novecojušos moduļus uz jaunākajām versijām.

Kāpēc ir nepieciešams izmantot jaunākās OpenCart versijas?

OpenCart, tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, attīstās un kļūst aizvien labāka un lietotājiem draudzīgāka. Jaunākās versijas ir ātrākas, tām ir novērstas kļūdas, kā arī pievienotas jaunas funkcionalitātes, kas var palīdzēt uzlabot Tava interneta veikala darbību vai tā lietošanas ērtumu.
apraksts šis opencart paplašinājums ļauj pievienot pie apmaksas veidiem aizdevums.lv kredītu. paplašinājums savietojams ar opencart 3.0.x versijām. demonstrējums klienta interfeiss vadības panelis lietotājvārds: demo parole: demo (bez rediģēšanas tiesībām) aizdevums.lv kalkulatora e..
50,00€
Bez nodokļa:50,00€
Ielikt grozā
apraksts šis opencart datu padeves paplašinājums nodrošina jūsu interneta veikala preču ielādi latvijas, lietuvas un igaunijas tirdzniecības centros internetā 220.lv, pigu.lt un kaup24.ee. datu padeves paplašinājums nodrošina: opencart versiju atbalstu no 2.3.x līdz 3.x; datu padeves ieslēgšan..
29,00€ 35,00€
Bez nodokļa:29,00€
Ielikt grozā
Apraksts Šis paplašinājums ļaus Jums pievienot energomarķējuma vadlīnijas, kā arī pievienot tehnisko specifikāciju precēm. Energomarķējums palīdz pircējiem izvēlēties preces, kas patērē mazāk enerģijas un resursu, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas. Demonstrācija Demo pieejams: Journal 3..
55,00€
Bez nodokļa:55,00€
Ielikt grozā
AprakstsŠis paplašinājums ļauj preces lapā ievadīt jebkuru produkta cenu. Lietošanas scenārijs – klients var piedāvāt savu cenu. Veikala īpašnieks var definēt cenu piem. pakalpojumu, par kuru viņš vēlas, lai klients maksā pēc savstarpējas vienošanās un pēc pievienošanas grozam Saglabāt grozu kā sait..
35,00€
Bez nodokļa:35,00€
Ielikt grozā
Journal 3 Translation Tool Description This tool exports Journal 3 localization variables into CSV file, which you can then edit in spreadsheet, do the translations and then import back translated text. It will help you to identify the translations that otherwise might go missing, for example some..
27,00€
Bez nodokļa:27,00€
Latviešu valodas tulkojums OpenCart 3.x un 4.x versijām
Populārs
apraksts opencart latviski jaunākajai opencart versijām 3.x un 4.x - pilns tulkojums (arī vadības panelis). kas jauns? 04.08.2022 paplašinājums ir sekmīgi jaunināts priekš opencart v4.0.0.0. demonstrējums: klienta interfeisa demo administratora paneļa demo lietotājvārds: demo parol..
25,00€
Bez nodokļa:25,00€
Ielikt grozā
100,00€
Bez nodokļa:100,00€
Ielikt grozā
Opencart Quick Order Edit paplašinājums Opencart versijai 3.x Apraksts Šis paplašinājums ļauj jums rediģēt jebkuru pasūtījuma informāciju vienā solī. Iespējas ļauj jums rediģēt jebkuru pasūtījuma informāciju vienā solī; Demonstrācija Demo pieejams: Administratora paneļa demonstrācija ..
30,00€
Bez nodokļa:30,00€
Ielikt grozā
OpenCart Tehniskais atbalsts, konsultācijas
Populārs
Šis ir vienkāršs veids kā samaksāt mums par darbu, par kuru esam iepriekš vienojušies. Ierakstiet nepieciešamo stundu skaitu ailē "Daudzums". Pēc pirkuma veikšanas šis darījums būs atrodams jūsu profilā. Lūdzu nepērciet šo pakalpojumu, izņemot, ja mēs par to iepriekš esam mutiski vienojušies! ..
1,00€
Bez nodokļa:1,00€
Ielikt grozā
Apraksts Šis paplašinājums ļaus Jums pievienot papildu aprakstu, kad Jūs novadat peles kursoru uz preces kartiņu preču sarakstā. Demonstrācija Demo pieejams: Veikala priekšējā demonstrācija Administratora paneļa demonstrācija lietotājvārds: demo parole: demo (bez atjaunināšanas atļaujām). ..
20,00€
Bez nodokļa:20,00€
Ielikt grozā
Rāda no 1 līdz 15 kopā 55 (Kopā lapu - 4)