Menu
Menu
Jūsu grozs

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (tostarp drošību, pārvaldību un pieejamību).

Par mums

Mūsu pirmsākumi ir meklējami 2010.gadā, kad uzņēmuma īpašnieks Guntis Endzelis uzsāka savu darbu pie OpenCart interneta veikalu izstrādes, kas joprojām ir viens no uzņēmuma galvenajiem pamatdarbības veidiem. Uzņēmuma izaugsme notika pakāpeniski līdz darbi kļuva aizvien vairāk un vairāk, un piedāvāto pakalpojumu klāsts pieauga, t.sk. pieredze un zināšanas. Mēs lepojamies ar to, ka par mums mūsu nākošie klienti uzzin no esošajiem un bijušajiem klientiem jeb no mutes mutē, kas mums parāda to, ka klienti mums uzticās, un vēlas atgriezties pie mums. Mums ir bijusi iespēja strādāt ar dažādiem klientiem no visas pasaules - ASV, Kanādas, Austrālijas, Jaunzēlandes, Arābu Emirātiem, Eiropas un, protams, arī ar klientiem no Latvijas.

Izvēlēts DesignRush vietnē.

Kopā varam vairāk

Mūsu misija

“ Veicināt izaugsmi uzņēmējiem, veidojot klienta vēlmēm atbilstošus risinājumus, interneta veikalu vai mājas lapu izstrādē un uzturēšanā, balstoties uz klienta biznesa vajadzībām. ”

Mūsu komanda

Guntis Endzelis

Uzņēmuma vadītājs

Guntis ikdienā pārrauga Partneris procesus, vada komandu, runā ar klientiem, būvē biznesa nākotnes vīzijas. Programmēšanai vairs neatliek laika. Pats Guntis uzskata, ka OpenCart ir viena no vislabākajām interneta veikalu platformām un, ka uz tās bāzes var uztaisīt jebko. Brīvajā laikā Guntis skatās filmas, uzlādējas vadot auto, dodas izbraucienos ar ģimeni, kā arī aizraujas ar filmēšanu un montāžu.

Madara Kalniņa

Mārketinga un komunikācijas speciāliste

Madaru ikdienā var atrast Partneris sociālajos tīklos, mājas lapā vai ģenerējot idejas un turpmākās stratēģijas. Bez mārketinga Madarai interesē joga, veselīgi un garšīgi paēst, un doties pastaigās. Pati Madara uzskata, ka ikviens ir pelnījis mājas lapu ar labu saturu.

Inga Tropiņa

Projektu vadītāja

Inga ir kā ceļvedis starp programmētājiem un klientiem. Viņa vada jaunus un vecus projektus, kā arī risina problēmas, ja klientam tādas rodas. Inga ir tā, ar kuru klienti sazinās, ja viņiem rodas kādi jautājumi. Jau kādu laiku strādājot ar OpenCart, Inga tajā saskata ļoti daudz iespēju. Brīvajā laikā Ingai patīk lasīt fantastikas grāmatas, rūpēties par dzīvniekiem, pavadīt laiku mājās vai dabā un šūt.

Ivan Kumets

Full stack izstrādātājs

Ivans ikdienā strādā pie OpenCart moduļu izstrādes un atbalsta. Viņam patīk viss, kas saistīts ar IT jomu, tāpēc viņš vienmēr vēlas uzzināt vairāk par savu darba jomu, lai pilnveidotu savas prasmes. Brīvajā laikā Ivanam patīk tikties ar draugiem, skatīties filmas vai seriālus, un interesējas par autosportu.

Sergey Kosov

Full stack izstrādātājs

Sergejs izstrādā un uztur OpenCart interneta veikala vietnes un moduļus. Viņš nodarbojas ar pilnu web lietojumprogrammu izstrādi, izmantojot vue/laravel sistēmas. Ikdienā viņam sanāk arī sazinās ar dažiem klientiem. Sergejam patīk brīvajā laikā ceļot, sarunāties ar draugiem, spēlēt galda spēles, skatīties filmas un seriālus, sportot un sekot līdzi kibersportam. Kolēģi uzskata, ka Sergejs mīl programmēt, un ir ļoti atbildīgs.

Svetlana Ščerbina

Full stack izstrādātāja

Svetlana rada, attīsta un uztur dažādus OpenCart paplašinājumus, kā arī veic to instalēšanu un konfigurēšanu. Viņa spēj uztaisīt interneta veikalu no sākuma līdz pat pašām beigām. Brīvajā laikā Svetlana apmeklē sporta zāli, labpāt naktīs dodas izbraucienos ar mašīnu pa pilsētu un klausās mūziku, kā arī dodas pastaigās gar jūru, un pavada laiku kopā ar savu ģimeni svaigā gaisā.

Vitaly Gorbachov

Full stack izstrādātājs

Vitālijs kodēšanu uztver ļoti nopietni, un viņš cenšas darīt savu darbu 110% apmērā. Viņa plašā pieredze e-komercijas projektu izstrādē ļauj viņam to (viegli) paveikt. Vitālijs pievērš lielu uzmanību testēšanai, viņa risinājumiem ir jādarbojas nevainojami. Kad viņš nav aizņemt ar kodēšanu, Vitālijs labprāt aktīvi pavada brīvo laiku. Siltākajos mēnešos tā varētu būt riteņbraukšana vai pārgājieni, bet ziemā - slēpošana un snovbords.

Aleksandr Surnachev

Front-end izstrādātājs

Aleksandrs parūpējas par interneta veikala redzamo daļu jeb to, ko lieto gala lietotājs. Aleksandrs ir perfekcionists, kuram patīk pilnība it visā. Viņa hobijs ir vieglatlētika, jo viņš uzskata, ka dzīvība ir kustība, tāpēc arī viņa dzīvesveidam vajadzētu to atspoguļot. Aleksandram patīk, ka viņa darba grafiks ir elastīgs, un viņš var strādāt jebkurā sev ērtā laikā. Dažkārt viņš ir tik ļoti aizrāvies ar darbu, ka var nostrādāt pat pilnu diennakti.

Matīss Endzelis

Dizaineris & testētājs

Matīss atbild par vizuālo noformējumu, spraudņu publicēšanu, testēšanu un dokumentācijas rakstīšanu. Matīss ir ļoti entuziastisks un aktīvs cilvēks. Brīvajā laikā viņš mīl nodarboties ar sportu un pavadīt laiku kopā ar draugiem. Darba ziņā Matīss ir perfekcionists, tāpēc labāk darbu viņš izdara ilgāk un kvalitatīvāk, nekā sasteidz to un neizdara tik rūpīgi.