Menu
Menu
Jūsu grozs

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti (tostarp drošību, pārvaldību un pieejamību).

SEO Optimizācija

Kas ir SEO optimizācija?

SEO (Search Engine Optimization) optimizācija uzlabo vietnes redzamību un reitingu meklētājprogrammu rezultātu lapās. Tas ietver dažādu vietnes aspektu optimizāciju, lai palielinātu dabisko satiksmi. Metodes ietver atslēgvārdu izpēti, optimizāciju lapā/ārpus lapas un tehnisko optimizāciju. Lai paliktu top rezultātos, ir nepieciešama pastāvīga uzraudzība un pielāgošanās.


Kas ietekmē mājas lapas reitingu un redzamību meklēšanas rezultātos?

Vairāki faktori ietekmē Tavas mājas lapas reitingu meklētājprogrammās kā google, piemēram, izvietotā satura kvalitāte un atbilstība, mājas lapas struktūra (cik viegli ir tajā orientēties), izmantotie atslēgvārdi un meta lauku apraksti, atpakaļsaites, mājas lapas ielādes ātrums, lietotāja pieredze, dabiskā (organic) satiksme, mājas lapas kods u.c.

Tāpēc ir ļoti svarīga izvērtēt katru no šiem faktoriem un paskatīties, ko ir iespējams uzlabot.

Ir lietas, ko vari uzlabot pats un ir lietas ar ko, iespējams, ir nepieciešama palīdzība no malas.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem:

  • On-site mājas lapas tehnisko auditu - tehnisko problēmu identificēšana (vietnes struktūras, satura un koda analīze) un to novēršana.
  • Atpakaļsaišu analīzi - esošās situācijas novērtēšana, cik ir kopumā atpakaļsaites un novirzošie domēni, izvietoto atpakaļsaišu kvalitāte un domēnu uzticamības reitings.
  • Atslēgvārdu analīzi - izvēlēto atslēgvārdu analīze, to meklēšanas biežums, atslēgvārda grūtības pakāpe, ko cilvēki meklē internetā.
  • Konkurentu analīzi - konkurentu izmantotie atslēgvārdi (t.sk. maksas), atpakaļsaites, maksas reklāmas, tīmekļa vietnes saturs, sociālie tīkli, optimizācija un labās prakses.

Lai saņemtu sīkāku aprakstu un mūsu pakalpojumu izcenojumus, sazinies ar mums un mēs nosūtīsim Tev piedāvājumu.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.